O hostelu

Nasz hostel położony jest w podpoznańskim Luboniu. W pobliżu wielkiego miasta i głównych węzłów komunikacyjnych, jednocześnie jego ustronne położenie pozwala odetchnąć od zgiełku i szumu wielkiego miasta. Budynek o powierzchni 180 m² znajduje się w zacisznym miejscu otoczonym zielenią.

KOMUNIKACJA Z POZNANIEM

W pobliżu Hostelu znajdują się :

  • Przystanki autobusowe linii 610, łączące Luboń z głównymi węzłami komunikacyjnymi Poznania; zajezdnie Dębiec i Górczyn.
  • Dworzec PKP 7 min z Hostelu idąc pieszo. Możliwy dojazd do centrum Poznania oraz okolicznych miejscowości.
  • Na miejscu znajduje się wypożyczalnia samochodów możliwość wynajmu samochodu osobowego, na życzenie klienta. Klienci Hostelu otrzymają rabat 10% przy wynajmie samochodu.
  • Postój TAXI 20 min z Hostelu idąc pieszo.

Luboń położony jest bardzo blisko Poznania w związku z czym dojazd nie sprawia nam najmniejszego problemu.

NOCLEGI

Oferujemy tanie noclegi w standardzie:

  • 3 pokoje 2 osobowe
  • 1 pokój 5 osobowy
  • 2 pokoje 4 osobowe
  • 1 pokój 3 osobowy

W niedalekiej przyszłości nie przerywając działalności Hostelu planujemy rozbudowę budynku o powierzchnię ok. 300 m² w której znajdzie się kilkanaście dodatkowych pokoi, sala konferencyjna, świetlica oraz mały bar serwujący domowe obiady, przekąski i śniadania na życzenie gości. W obecnej sytuacji przy Hostelu znajduje się mały Bar, który może służyć również gościom Hostelu jako świetlica. Pokoje w Hostelu są przestronne jasne i przytulne, co bezsprzecznie sprzyja regeneracji, relaksowi i wypoczynkowi w komfortowych warunkach.

HOSTEL

Hostel otoczony jest ogrodzeniem które powoduje poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Wiosną dookoła zostanie obsadzony zielenią a przed hotelem znajdą się ławeczki i stoliki z których w dowolnej chwili będą mogli skorzystać goście i wypoczywać na świeżym powietrzu.

Cały obiekt wyremontowany i odnowiony w 2012 roku. Okna i drzwi plastikowe szczelne, a budynek ocieplony. Na piętrze oraz na parterze znajdują się dwa niezależne aneksy kuchenne do dyspozycji gości. Aneksy wyposażone są w talerze, sztućce, szklanki, kubki, oraz naczynia niezbędne do przygotowania ciepłych lub zimnych posiłków. Każdy aneks posiada lodówkę, kuchenkę oraz czajnik elektryczny. W Aneksie zawsze znajdują się podstawowe rzeczy takie jak herbata, kawa, przyprawy, cukier itp.

POKOJE

Pokoje mają powierzchnie od 12 do 20 m2. Wyposażone są każdy w oddzielny TV LCD 32’, szafki nocne dla każdego gościa, szafy na odzież, komody, oraz wieszaki na odzież wierzchnią. W każdym pokoju znajduje się oddzielna łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę oraz toaletę. Na życzenie gości udostępniamy również ręczniki. W całym obiekcie darmowy dostęp do Internetu Wi-fi .

W porze nocnej obiekt jest zamknięty, ogrodzony a bezpieczeństwo zapewnia monitoring całego obiektu. W obiekcie przez 24h znajduje się obsługa Hostelu do której w każdej chwili mogą zgłosić się goście.

Temperatura w obiekcie to ok 24 – 27º C. Na piętrze oraz na parterze budynku znajduję się mini biblioteczka z książkami, czasopismami oraz grami które pomogą zająć gościom wolny czas. Hostel charakteryzuje się domową i rodzinną atmosferą , która pozwoli gościom zapomnieć choć na chwilę że są poza domem. Wystrój pokoi również ma charakter domowy i przytulny.

Poniżej znajdziecie Państwo dokumentację fotograficzną naszego hostelu pod Poznaniem. W każdej chwili jesteśmy gotowi udostępnić obiekt do obejrzenia na miejscu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu telefonicznego i za pomocą poczty elektronicznej.

Hostel Słoneczna Przystań
ul. Chudzickiego 14, 62-030 Luboń


tel. 061 810 55 78
tel. kom +48 500 653 527

biuro@hostelslonecznaprzystan.pl

galeria
rezerwacje_long